"Czasami wolę być zupełnie sam,Niezdarnie tańczyć na granicy zła,I nawet stoczyć się na samo dno,Czasami wolę to niż czułość waszych obcych rąk..."
–Coma, "Leszek Żukowski"
[Reposted from fuckyou ]
No comments:
Post a Comment